Jesteś tutaj: Start / Projekty

Projekty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole

28 października 2015

Organizatorem projektu "Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole"  jest Fundacja Dobre Życie. Celem prowadzonej przez Fundację kampanii jest podniesienie świadomości konsumentów na temat zdrowotnych właściwości chleba na zakwasie, wypiekanego tradycyjnymi metodami, jak rówież promowanie zdrowego stylu życia połączonego z aktywnością ruchową. W związku z tym:

 

Czytaj więcej o: Tydzień dobrego chleba i zdrowego stylu życia w szkole

Akademia Małego Człowieka

15 września 2014

 27 czerwca 2014 r. nasza szkoła przystąpiła  do projektu systemowego „Akademia Małego Człowieka”.  Celem projektu było wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych. 

Czytaj więcej o: Akademia Małego Człowieka

Indywidualizacja procesu nauczania uczniów klas I-III

2 czerwca 2013

Od 11 lutego do 30 czerwca 2013 r.  szkoła realizowała projekt  „Indywidualizacja procesu nauczania uczniów klas I-III w gminie Małkinia Górna”.

Czytaj więcej o: Indywidualizacja procesu nauczania uczniów klas I-III

Dobry start w przyszłość

1 maja 2013

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszego gimnazjum  uczestniczyli w projekcie „ Dobry start w przyszłość” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Były to zajęcia prowadzone przez studentów PW. Pierwsza tura projektu odbyła się w I semestrze roku szkolnego ( 8 dni po 6 godz.), a druga w czasie ferii zimowych w dn. 15-22 luty . Jeszcze jedna tura będzie się odbywać w II semestrze roku szkolnego. 

Teodozja Ogonowska
Czytaj więcej o: Dobry start w przyszłość

Szkoła Startu do Kariery

14 kwietnia 2011

Od roku szkolnego 2011 /2012 realizowany był w naszej szkole projekt „Szkoła Startu do Kariery" organizowany przez Mazowieckie Centra Talentu i Kariery a współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

.

Czytaj więcej o: Szkoła Startu do Kariery

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-01-22
Data publikacji:2018-01-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4285